top of page

Zdravotní laborant mikrobiologie

Pro našeho klienta, který poskytuje kompletní služby v laboratorní diagnostice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Zdravotní laborant. Společnost provádí široké spektrum laboratorní diagnostiky v oboru klinické biochemie, hematologie, imunologie a mikrobiologie. Dále je klient provozovatelem sítě odběrových pracovišť v Praze.

Nyní hledáme vhodného kandidáta na pozici:

ZDRAVOTNÍ LABORANT

Co bude vaším úkolem?

  • práce v akreditované laboratoři na úseku mikrobiologie

Požadavky:

  • SZŠ, VOŠ, VŠ - Bc. - obor zdravotní laborant

  • osvědčení k výkonu zdravotnického povolání výhodou

  • atestace v oboru nebo praxe výhodou

  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení;

  • základní znalost práce na PC

Co Vám můžeme nabídnout:

  • smlouu na hlavní pracovní poměr

  • příjemné pracovní prostředí

  • nadstandardní platové ohodnocení (1š. plat, pololetní odměny)

  • benefity

  • možnost dalšího vzdělávání - získání atestace

Nástup možný ihned/dohodou.

Místo výkonu práce: Praha

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich

osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

bottom of page