top of page

Vedoucí bakteriologie

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje kompletní služby v laboratorní diagnostice, hledáme vhodného kandidáta na vedoucí pozici pracoviště bakteriologie. Společnost provádí široké spektrum laboratorní diagnostiky v oboru klinické biochemie, mikrobiologie, hematologie, alergologie a klinické imunologie. Dále je klient provozovatelem sítě odběrových pracovišť v Praze.

Náplň práce:

  • práce v akreditované laboratoři

  • hodnocení, kontrola, uvolňování výsledků

  • konzultační činnost, konzultace ATB terapie

Požadavky:

  • VŠ vzdělání v oboru všeobecného lékařství s atestací v oboru

        Lékařská mikrobiologie/ VŠ odborný pracovník v laboratorních

        metodách s atestací v oboru mikrobiologie.

  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení

Co Vám můžeme nabídnout?

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr

  • nadstandardní platové ohodnocení

  • možnost kariérního růstu

Nástup možný ihned/dohodou.

Místo laboratoře se nachází v Praze 9.

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím

Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s.

a zařazení do databáze.

bottom of page