top of page

Sanitář/ka na lůžkové oddělení Praha 7

Pro našeho klienta, který je provozovatelem soukromého klinického centra v Praze 7, poskytovatele zejména léčebné péče v gynekologii, plastické a estetické chirurgii, reprodukční medicíně, hledáme posilu do týmu, a to na pozici

SANITÁŘ/KA - lůžkové oddělení

 Co bude vaším úkolem?

  • budete nápomocni při poskytování zdravotních služeb na lůžkovém oddělení

  • poskytování pomoci při polohování a fixaci pacienta

  • vykonávání činností při příjmu, přemisťování a transportu pacienta v rozsahu své odborné způsobilosti

  • doprovázení a převážení pacientů

  • zajišťování hygienické péče o pacienta, polohování pacienta a manipulace s ním

  • pomocné činnosti při poskytování ošetřovatelské péče pacientům

  • péče o hygienu prostředí

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

  • sanitářský kurz je podmínkou přijetí uchazeče

  • praxe v oboru výhodou

  • máte pozitivní přístup k práci a odpovědnost, jste flexibilní

  • příjemné vystupování je pro Vás samozřejmostí

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

  • smlouvou na hlavní pracovní poměr

  • práce na plný úvazek v atraktivním oboru

  • příjemným pracovním prostředím v moderním zařízení

  • nadstandardním platovým ohodnocením

  • 5 týdnů dovolené, stravenky

  • možností dalšího vzdělávání

Nástup možný ihned / dohodou.

Místo poskytovatele inzerovaného klinického centra je Praha 7.

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím

Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení

do databáze.

bottom of page