Sálová sestra Praha 1 a 7

Pro našeho klienta, poskytovatele soukromé zdravotní péče, hledáme posilu do týmu, a to na pozici

SÁLOVÁ SESTRA – INSTRUMENTÁŘKA – PRAHA 1 a PRAHA 7

Máte zájem o obor plastické chirurgie a reprodukční medicíny? Je pro Vás obor sálové sestry zajímavým? Je Vaše odpověď ANO?

Pak hledáme právě Vás!

Co bude vaším úkolem?

  • příprava nástrojů a materiálu k operaci

  • údržba operačních pomůcek a přístrojů

  • účast při operaci – podávání potřebných nástrojů a dalších pomůcek operatérovi a asistentům

  • dodržování hygienického režimu na operačním sále (udržování aseptických podmínek provozu)

  • vedení dokumentace na sále

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

  • získané min. středoškolské zdravotnické vzdělání – obor všeobecná

       zdravotní sestra nebo VOŠ

  • získaná specializace – perioperační péče

  • osvědčení k výkonu zdrav. povolání bez odborného dohledu podmínkou

  • praxe vítána

  • zájem o obor nutností

  • spolehlivost a zodpovědnost

  • přesnost a pečlivost

  • příjemné vystupování

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

  • smlouvou na hlavní pracovní poměr

  • práce na plný úvazek v atraktivním oboru

  • příjemným pracovním prostředím v moderním zařízení

  • nadstandardním platovým ohodnocením

  • možností dalšího vzdělávání

Nástup možný ihned / dohodou.

Místo poskytovatele inzerovaného centra je Praha 1 a Praha 7.

info@jobsolution.cz                                     tel. 731 811 766                               Václavské náměstí 837/11, Praha 1