top of page

Rehabilitační lékař Praha 4 nebo 9

Pro našeho významného klienta, poskytovatele rehabilitačních služeb, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

REHABILITAČNÍHO LÉKAŘE pro Prahu 4 nebo 9

Hledáte dlouhodobou spolupráci? Jste lékař s atestací v oboru FBLR? Je Vaše odpověď ANO?

Pak hledáme právě Vás!

Co bude vaším úkolem?

·       samostatná praxe lékaře v zavedené ambulanci

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

·       VŠ vzdělání medicínského směru

·       specializovaná způsobilost v oboru FBLR

·       znalost práce na PC (MS Office)

·       schopnost rychle se učit, týmový duch, organizační schopnosti

·       příjemné vystupování, profesionalita

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

·       smlouvou na hlavní pracovní poměr

·       pracovní úvazek dle dohody (plný či částečný)

·       nadstandardním platovým ohodnocením

·       příjemné pracovní prostředí

·       5 týdnů dovolené

·       další vzdělávání

Nástup možný ihned/dohodou.

Místo ambulance: Praha 4, Praha 9

bottom of page