Recepční pro kliniku estetické medicíny Praha 1

Pro našeho klienta, pro soukromou kliniku plastické a estetické chirurgie, hledáme vhodnou kandidátku na pozici

RECEPČNÍ

Vaše znalost německého jazyka je na výborné komunikační úrovni? Zvládnete komunikaci také v anglickém jazyce? Orientace na klienta Vám není cizí? Je vaše odpověď ano? Pak hledáme právě Vás.

Co bude Vaším úkolem?

  • komunikace s klienty (osobně, telefonicky, emailem)

  • práce s firemním informačním systémem (vyhotovování účetních dokladů, smluv s klienty apod.)

  • platební styk s klienty

  • plánování konzultací, případných zákroků

  • zakládání zdravotnické dokumentace

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • znalost NJ na výborné úrovni podmínkou (slovem i písmem)

  • znalost AJ výhodou

  • praxe na recepci podmínkou

  • MS Office na uživatelské úrovni

  • časová flexibilita

  • komunikační schopnosti na velmi dobré úrovni

  • asertivní jednání a schopnost dobře si zorganizovat práci nutností

  • vstřícnost a empatie, pečlivost

Čím Vás na novém místě Vás zaměstnavatel odmění?

  • HPP

  • nadstandardním finančním ohodnocením

  • příspěvkem na stravování

  • týdnem dovolené navíc

  • firemní akce

  • slevy na firemní služby

Nástup ihned/dohodou.

Místo výkonu práce Praha 1.

info@jobsolution.cz                                     tel. 731 811 766                               Václavské náměstí 837/11, Praha 1