top of page

Praktický lékař pro děti a dorost Praha a okolí

Pro našeho klienta, největšího poskytovatele ambulantní lékařské péče v České republice, provozovatele ordinací praktických lékařů pro dospělé či praktických lékařů pro děti a dorost, hledáme posilu pro lokalitu Praha a okolí,

LÉKAŘ – odbornost praktické lékařství pro děti a dorost

Hledáte dlouhodobou spolupráci? Jste lékař s atestací v oboru praktické lékařství pro děti a dorost nebo pediatrie? Máte chuť pracovat na HPP,

či na částečný úvazek (DPP, DPČ)?

Nebo jste již v důchodu a nechce se Vám až tak lenošit?

Pak hledáme právě Vás!

Co bude vaším úkolem?

  • provádění vyšetření a preventivních prohlídek

  • předepisování léků či doporučení týkající se životního stylu

  • provádění povinných i volitelných očkování

  • prevence a vyhodnocování zdravotního stavu populace

  • monitorování a kontrola chronicky nemocných

  • realizace léčby a rehabilitace

  • delegace pacienta k odbornému lékaři

  • konzultace s pacientem

  • vedení dokumentace

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

  • VŠ vzdělání medicínského směru

  • atestace z praktického lékařství pro děti a dorost nebo pediatrie

  • znalost práce na PC (MS Office)

  • schopnost rychle se učit a získané vědomosti aplikovat v praxi

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

  • smlouvou na dobu neurčitou

  • 3 měsíční zkušební lhůta

  • práce na plný i částečný úvazek

  • nadstandardním platovým ohodnocením

  • 5 týdnů dovolené

Nástup možný ihned / dohodou.

bottom of page