top of page

Všeobecný praktický lékař - Most

Pro našeho klienta, největšího poskytovatele ambulantní lékařské péče v České republice, provozovatele ordinací praktických lékařů pro dospělé či praktických lékařů pro děti a dorost, hledáme posilu do ambulance všeobecného praktického lékařství v Mostě.

LÉKAŘ – odbornost všeobecné praktické lékařství – lokalita Most

Hledáte dlouhodobou spolupráci? Jste lékař s atestací v oboru všeobecné praktické lékařství?

Máte chuť pracovat na HPP, či na částečný úvazek (DPP, DPČ)? Nebo jste již v důchodu a nechce se Vám až tak lenošit?

Pak hledáme právě Vás!

Co bude vaším úkolem?

  • provádění vyšetření a preventivních prohlídek

  • předepisování léků či doporučení týkající se životního stylu

  • provádění povinných i volitelných očkování

  • prevence a vyhodnocování zdravotního stavu populace

  • monitorování a kontrola chronicky nemocných

  • realizace léčby a rehabilitace

  • delegace pacienta k odbornému lékaři

  • konzultace s pacientem

  • vedení dokumentace

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

  • VŠ vzdělání medicínského směru

  • atestace z všeobecného praktického lékařství výhodou

  • ukončené některé stáže v rámci předatestační přípravy

  • znalost práce na PC (MS Office)

  • schopnost rychle se učit a získané vědomosti aplikovat v praxi

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

  • smlouvou na dobu neurčitou

  • 3 měsíční zkušební lhůta

  • práce na plný i částečný úvazek

  • nadstandardním platovým ohodnocením

  • 5 týdnů dovolené

Nástup možný ihned / dohodou.

bottom of page