Odběrová sestra - Praha 2 a Praha 5

Pro poskytovatele kompletních služeb v laboratorní diagnostice hledáme vhodného kandidáta na pozici:

ODBĚROVÁ SESTRA NA PRAZE 2 A PRAZE 5

Náplň práce:

  • kontrola úplnosti a shody přijatých žádanek k vyšetřením s identifikací pacienta

  • odběr primárních vzorků materiálu (zejména venózní a kapilární krve)

  • příprava vzorků k transportu a distribuci do laboratoře

  • komunikace s lékaři a pacienty

  • vedení dokumentace v rámci odběrového pracoviště

  • udržování provozu odběrového pracoviště

  • vedení kartotéky v rámci ambulance

  • objednávání pacientů

  • zakládání karet, zakládání dat do informačního systému

Požadavky:

  • středoškolské zdravotnické vzdělání – obor všeobecná sestra/
    praktická sestra

  • spolehlivost a zodpovědnost

  • přesnost a pečlivost

  • příjemné vystupování

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

  • hlavním pracovním poměrem nebo polovičním úvazkem

  • příjemným pracovním prostředím

  • nadstandardním platovým ohodnocením

  • stravenkami

Nástup možný ihned/dohodou.

Místo výkonu práce Praha 2 / Praha 5.

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím

Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení

do databáze.

info@jobsolution.cz                                             tel. 724 571 718