top of page

Neurolog Praha 5 či 7

Pro našeho významného klienta, poskytovatele ambulantní péče, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

LÉKAŘ – odbornost neurologie

Hledáte dlouhodobou spolupráci? Jste lékař s atestací v oboru neurologie? Nebo jste lékařem se základním kmenem neurologickým?

Co bude vaším úkolem?

  • řešení akutních stavů a konziliární činnost v celém spektru neurologických onemocnění

  • zajištění kontrolních vyšetření a léčby v návaznosti na akutní ošetření

  • komplexní, cílené a kontrolní vyšetření

  • akutní vyšetření pacientů

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

  • VŠ vzdělání medicínského směru

  • atestace z neurologie, nebo máte již ukončené některé stáže

       v rámci předatestační přípravy, případně absolvovaný základní

       neurologický kmen

  • znalost práce na PC (MS Office)

  • schopnost rychle se učit a získané vědomosti aplikovat v praxi

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

  • smlouvou na hlavní pracovní poměr

  • práce na plný i částečný úvazek

  • nadstandardním platovým ohodnocením

  • příjemným a přátelským pracovním prostředím

Nástup možný ihned / dohodou.

Lokalita - Praha 5 nebo 7.

bottom of page