Zdravotní laborant Modletice

Pro našeho klienta, nestátní zdravotnické zařízení a tkáňovou banku, hledáme vhodného kandidáta na pozici Zdravotní laborant se specializací  v klinické hematologii pro laboratoř v Modleticích.

Co bude vaším úkolem?

  • zpracování jednotek pupečníkové krve a tkáňe pupečníku podle příslušného standardního operačního postupu

  • provádět laboratorní a administrativní práce

  • připravovat vzorky pro vyšetření sterility, jakož i na kontrolu kvality zamrazení

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

  • SZŠ, VOŠ, VŠ - Bc. - obor zdravotní laborant

  • osvědčení k výkonu zdravotnického povolání výhodou

  • specializace v klinické hematologii výhodou

  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost

  • základní znalost práce na PC

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

  • smlouvou na hlavní pracovní poměr

  • příjemným pracovním prostředím

  • nadstandardním platovým ohodnocením

  • benefity

Nástup možný ihned/dohodou.

Místo laboratoře se nachází na v Modleticích u Prahy

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím

Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení

do databáze.

info@jobsolution.cz                                     tel. 731 811 766                               Václavské náměstí 837/11, Praha 1