Fyzioterapeut Vráž - možnost ubytování

Pro našeho klienta, který je špičkou v léčbě pohybového aparátu i neurologických onemocnění formou léčebných pobytů, hledáme posilu do týmu na pozici Fyzioterapeut. Lázně se specializují na léčbu neurologických, revmatologických a ortopedických onemocnění včetně poúrazových a pooperačních stavů.

FYZIOTERAPEUT s možností ubytování

Umíte naslouchat problémům pacienta? Jste trpělivý, zruční a máte cit v prstech? Jste čerstvým absolventem v tomto oboru?

Je Vaše odpověď ano? Pak hledáme právě Vás!

 Co bude vaším úkolem?

  • provádění fyzioterapeutického vyšetření funkcí sledovaných orgánů, hybných systémů apod.

  • zpracovávání plánu fyzioterapie pro příslušného pacienta na základě těchto vyšetření a dle ordinace lékaře

  • dále sledování a dokumentování stavu pacienta a informování lékaře o tomto stavu a o průběhu terapie

  • v oblasti fyzikální terapie - provádění vodoléčby, elektroléčby, různých druhů masáží apod.

  • práce na PC

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

  • získaná odborná způsobilost k výkonu povolání fyzioterapeut

       dle zákona 96/2004 Sb. (VOŠ, Bc., Mgr.) podmínkou

  • registrace a praxe v oboru výhodou

  • zájem o obor nutností

  • spolehlivost a zodpovědnost

  • přesnost a pečlivost

  • příjemné vystupování

  • práce na PC (uživatelsky)

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

  • smlouvou na hlavní pracovní poměr

  • práce na plný úvazek

  • zkušební doba 3 měsíce

  • samostatnou odpovědní rolí v týmu

  • příjemným pracovním prostředím

  • nadstandardním platovým ohodnocením dle délky praxe

  • navíc osobním ohodnocením

  • možnost ubytování nebo možnost i služebního bytu

Místo výkonu práce Vráž (Písek).

Pracovní doba od pondělí do pátku od 7:00 do 15:30.

Nástup možný ihned / dohodou.

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich

osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

info@jobsolution.cz                                     tel. 731 811 766                               Václavské náměstí 837/11, Praha 1