top of page

SPECIALISTA NÁBORU VE ZDRAVOTNICTVÍ

 Hledáme kolegu či kolegyni na pozici

SPECIALISTY NÁBORU VE ZDRAVOTNICTVÍ

Náplň práce:

  • zajištění procesu náboru a výběru vhodných kandidátů na specifikované pozice

  • komplexní péče o zakázky klientů, aktivní komunikace s klienty a řešení jejich požadavků

  • zajištění inzerce

  • preselekce a vyhodnocování životopisů

  • filtrace databází

  • vedení osobních pohovorů

  • přímé vyhledávání a aktivní oslovování vhodných kandidátů na dané pozice

  • organizace a vyhodnocování průběhu výběrových řízení

  • účast na osobních jednáních u klientů

  • sociální sítě

Požadavky:

  • zkušenost s náborem ve zdravotnictví A/NEBO zkušenost s provozem

      zdravotnické společnosti, ideálně v menší firmě A/NEBO zkušenost

      s prací talent search / recruitment v personální agentuře

  • minimálně VOŠ nebo Bc.

  • praxe 5 let a více

  • jazyková vybavenost není podmínkou, ale určitě výhodou

  • výsledkově orientovaný člověk, schopnost sebemotivace, tah na branku

  • přesvědčovací schopnosti, samostatnost

  • schopnost převzít a postupně dále budovat neformální síť kontaktů

       jako zdroje kandidátů

Nabízíme?

  • kompletní zaškolení, zcela samostatnou práci v zavedené společnosti

       se stabilní klientelou

  • reprezentativní kancelář v centru Prahy

  • motivační mzdové ohodnocení, při dobrých výsledcích hrubá

       mzda 40-50.000Kč (bude to 20.000 Kč základ + 20% z fakturované částky)

  • možnost kratšího prac.poměru či spolupráce na DPP, živnost.list

  • 5 týdnů dovolené

  • možnost rozvržení pracovní doby a práce z home office

   (reálně až 2-3 dny| v týdnu) dle vlastního uvážení

 Místo výkonu práce Praha 1.

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich

osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

bottom of page