top of page

Internista Praha 3

Pro našeho klienta,  kliniku zaměřenou na léčbu obezity a přidružených metabolických onemocnění, hledáme kandidáty na pozici

 LÉKAŘ – interní odbornost

Co bude vaším úkolem?

  • péče o obézní nemocné
  • okrajově i endokrinologie a diabetologie
  • provádění předoperačních vyšetření, základní interní péče o bariatrické pacienty před a po operacích.

Požadavky:

  • VŠ vzdělání medicínského směru

  • nejvyšší atestace z interního lékařství

  • (není podmínkou dlouhá praxe po atestaci), nebo alespoň s interním kmen

  • zájem o obezitologii a problematiku léčby obézních

  • vhodné i pro specialisty v některém z interních oborů

Co Vám můžeme nabídnout?

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr, možnost částečného úvazku od 0,4

  • nadstandardní platové ohodnocení, stravenky, dobrý kolektiv

  • jednosměnný provoz bez akutních příjmů a nočních služeb

Nástup možný ihned / dohodou.

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím

Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení

do databáze.

bottom of page