Fyzioterapeut Praha 6

Pro našeho klienta, soukromého poskytovatele ambulantní péče, hledáme posilu do týmu na pozici

FYZIOTERAPEUT

Hledáte dlouhodobou spolupráci, ať už jako zaměstnanec či na živnostenský list? Umíte naslouchat problémům pacienta? Jste trpěliví, zruční a máte cit v prstech? Pak hledáme právě Vás!

Co bude vaším úkolem?

• provádění fyzioterapeutického vyšetření funkcí sledovaných orgánů,

  hybných systémů apod.

• zpracovávání plánu fyzioterapie pro příslušného pacienta

• sledování a dokumentování stavu pacienta

• v oblasti fyzikální terapie - provádění vodoléčby, elektroléčby,

   různých druhů masáží apod.

• práce na PC

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

• získaná odborná způsobilost k výkonu povolání fyzioterapeut

  dle zákona 96/2004 Sb. (VOŠ, Bc., Mgr.)

  podmínkou

• registrace a praxe v oboru

• spolehlivost a zodpovědnost

• přesnost a pečlivost

• příjemné vystupování

• práce na PC (uživatelsky)

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

• smlouvou na hlavní pracovní poměr

• práce na plný i částečný úvazek

• příjemným pracovním prostředím v moderním zařízení

• nadstandardním platovým ohodnocením

• 5 týdnů dovolené

• možná spolupráce i na živnostenský list

Nástup možný ihned / dohodou.

Místo výkonu práce Praha 6.

info@jobsolution.cz                                     tel. 731 811 766                               Václavské náměstí 837/11, Praha 1