top of page

Fyzioterapeut Praha 3

Pro našeho klienta, luxusní kliniku řadící se mezi evropskou špičku pro léčbu obezity a přidružených metabolických onemocnění,  hledáme posilu do týmu na pozici:

FYZIOTERAPEUT

Náplň práce:

  • provádění fyzioterapie na lůžkovém oddělení ortopedie a bariatrie

  • možnost působení v ambulanci fyzioterapie

  • spolupráce s týmem lékařů

Požadavky:

  • získaná odborná způsobilost k výkonu povolání fyzioterapeut  (VOŠ, Bc., Mgr.)

  • registrace a praxe v oboru výhodou

  • spolehlivost a zodpovědnost

  • přesnost a pečlivost

  • příjemné vystupování

Co Vám můžeme nabídnout?

  • nadstandardní platové ohodnocení

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr

  • práci na plný i částečný úvazek

  • po dohodě možnost uzpůsobit pracovní dobu Vašim časovým možnostem

  • stravenky, firemní benefity (fitness přímo v areálu kliniky)

  • možnost dalšího vzdělávání,  možnost účasti na vzdělávacích seminářích,

Lokalita: Praha 3

Nástup možný ihned / dohodou.

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím

Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

bottom of page