top of page

Farmaceutický/a asistent/ka

Nezávislá lékárna v Praze-Dejvicích hledá jako posilu do svého týmu farmaceutického asistenta / farmaceutickou asistentku.

Náplň práce:

  • Objednávání a příjem léčiv i provozního materiálu

  • Výdej volně prodejných léků, doplňků, kosmetiky

  • Výdej volně prodejného sortimentu na eshop

  • Příprava IPLP

  • Manipulace s prádlem, dezinfekce, atd

Požadavky:

  • SŠ vzdělání (obor farmaceutický/á laborant/ka) nebo VOŠ
    (obor farmaceutický/á asistent/ka) podmínkou

  • Praxe ve výdeji zdravotnických potřeb a přípravě IPLP výhodou

  • Znalost cizích jazyků (AJ,NJ, RJ) výhodou

  • Uživatelská znalost práce na PC

  • Samostatnost, spolehlivost, příjemné vystupování

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Stabilitu a vstřícnost vůči individuálním požadavkům - nejsme řetězec,
    ale malá firma, která si váží každého zaměstnance

  • Zázemí stabilní prosperující lékárny

  • Pracovní dobu po-pá 7:30-16:00

  • Netlačíme bezhlavě zaměstnance k příprodejům akčního sortimentu,
    ale umíme je odměnit

  • Dobré platové ohodnocení

  • Roční prémie

  • Stravenky vždy v nejvyšší daňově uznatelné sazbě (131 Kč, příští rok více)

  • 5 týdnů dovolené

  • Možnost plného či částečného úvazku

Nástup možný dle dohody.

Místo výkonu práce Praha.

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich

osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

bottom of page