top of page

Chirurg Praha 3

Pro našeho klienta,  kliniku zaměřenou na léčbu obezity a přidružených metabolických onemocnění, hledáme kandidáty na pozici

 LÉKAŘ – odbornost chirurgie

Co bude vaším úkolem?

  • ambulantní část – příprava nemocných k  operacím, sledování pacientů po operacích
  • práce na lůžkovém oddělení – vizity, ordinace u nemocných po břišních operacích
  • operační sály - zaměření operativy je zejména na operace žaludku a střev v rámci bariatricko-metabolické chirurgie, ale i na běžnou operativu (cholecystektomie, herniolastiky, operace hiátových hernií apod.).

Požadavky:

  • VŠ vzdělání medicínského směru

  • chirurgický kmen, ideálně atestace nejvyššího stupně ze všeobecné chirurgie

  • zkušenosti s otevřenou operativou

  • zkušenosti s laparoskopickou operativou

  • - cholecystektomie, operace v oblasti hiátu, operace tříselných kýl

  • výhodou zkušenosti s resekcí střev a laparoskopické šití

Co Vám můžeme nabídnout?

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr

  • možnost nočních služeb na lůžkovém odd. (není podmínkou)

  • nadstandardním platové ohodnocení

  • příjemným a přátelským pracovním prostředím

Nástup možný ihned / dohodou.

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím

Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení

do databáze.

bottom of page