top of page

Lékař - odbornost angiologie

Pro našeho klienta, soukromého poskytovatele ambulantní péče, hledáme posilu do týmu na pozici Lékař – odbornost angiologie.

LÉKAŘ - ANGIOLOG - částečný či plný úvazek

Hledáte dlouhodobou spolupráci? Jste lékař s atestací v oboru angiologie?

Pak hledáme právě Vás!

Co bude vaším úkolem?

  • poskytování komplexní diagnostické a léčebné péče pacientům

  • provádění angiologických vyšetření – klinické, Doppler, duplexní sonografie a další odborná vyšetření

  • v případě intervenčního vyšetření a léčby nebo chirurgické terapie spolupráce s renomovanými pracovišti

  • preventivní prohlídky rizikových skupin pacientů

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

  • VŠ vzdělání medicínského směru

  • atestace z oboru angiologie

  • praxe v oboru podmínkou

  • znalost práce na PC (MS Office)

  • schopnost rychle se učit a získané vědomosti aplikovat v praxi

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

  • smlouvou na hlavní pracovní poměr

  • práce na plný či částečný úvazek

  • nadstandardním platovým ohodnocením

  • 5 týdnů dovolené

  • příjemným a přátelským pracovním prostředím

Nástup možný ihned / dohodou.

Místo výkonu práce Praha 6.

bottom of page