top of page

Odběrová sestra Praha

Pro poskytovatele kompletních služeb v laboratorní diagnostice se sítí odběrových pracovišť po celé Praze hledáme vhodného kandidáta na pozici:

ODBĚROVÁ SESTRA

Náplň práce:

  • kontrola úplnosti a shody přijatých žádanek k vyšetřením s identifikací pacienta

  • odběr primárních vzorků materiálu (zejména venózní a kapilární krve)

  • příprava vzorků k transportu a distribuci do laboratoře

  • komunikace s lékaři a pacienty

  • vedení dokumentace v rámci odběrového pracoviště

  • udržování provozu odběrového pracoviště

  • vedení kartotéky v rámci ambulance

  • objednávání pacientů

  • zakládání karet, zakládání dat do informačního systému

Požadavky

  • středoškolské zdravotnické vzdělání – obor všeobecná sestra/praktická
    sestra/zdravotnický asistent

  • spolehlivost a zodpovědnost

  • přesnost a pečlivost

  • příjemné vystupování

Co Vám můžeme nabídnout?

  • smlouvu na HPP, plný či částečný úvazek

  • příjemné pracovní prostředí

  • nadstandardní platové ohodnocení

  • stravenky

Nástup možný ihned/dohodou.

Místo výkonu: Praha 4 / Praha 9 / Praha 10.

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím
Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s.
a zařazení do databáze.

bottom of page